Firemné akcie, podujatia, teambuilding | GaRT
sk | en


Firemné akcie

Jednou z najúčinnejších marketingových stratégii je zaútočiť
na potenciálneho zákazníka takou reklamou, ktorá v ňom vyvolá príjemné pocity a tak sa mu aj vryje do pamäti. Ak poskytujete napríklad webhostingové služby, asi ťažko sa vám podarí u zákazníkov vyvolať nezabudnuteľné zmyslové zážitky. No aj v takomto prípade sa dá niečo vymyslieť – rôzne reklamné podujatia, medzi pohŕdačmi ľubozvučnej slovenčiny zvané aj íventy (eventy).

A prečo by ste sa mali teda zapodievať nejakými firemnými eventami? Lebo láska ide cez žalúdok. A nevraví sa to nadarmo.
Ak Vašim zákazníkom, zamestnancom, spolupracovníkom či obchodným partnerom raz za čas doprajete poriadnu nádielku úžasného jedla, pitia a zábavy, môžete si byť istý, že vás budú oddane ľúbiť a ešte dlho o vás hovoriť kade budú chodiť.

Ak sa teda rozhodnete pre túto reklamnú fintu, zabezpečíme pre vás kompletnú organizáciu podujatia, počnúc výberom miesta konania,
cez cateringové služby, návrh programu a scenára, až po technické vybavenie a personál. Fantázii medze nekladieme, najčastejšie však organizujeme kongresy, školenia, prezentácie, teambuildingy
a tematické večierky. Všetko na mieru, podľa vašich predstáv. Obraz o našich schopnostiach a skúsenostiach si môžete vytvoriť v galérii prác.

Bolo to poučné mám otázočku
Chcem dych berúci ívent!