Mobilné aplikácie

Mobilné aplikácie
Vývoj mobilných aplikácií
Napredujte s mobilnou appkou pre Android a iOS zariadenia.


V posledných rokoch došlo k výraznej zmene správania užívateľov, ktorí postupne prestali využívať svoje stolové počítače, notebooky nechali zapadnúť prachom a prešli na ďaleko pohodlnejší spôsob získavania informácií. Nie je to len o pikoškách zo sveta šoubiznisu ale aj o službách, ktoré vďaka mobilom využívate tak ako nikdy pred tým. V pohodlí gauča či naopak nepohodlí mestskej hromadnej dopravy, máte ho neustále pri sebe. Aplikácie do mobilu vám neraz uľahčili život či zachránili krk. Napríklad pred hnevom hladnej priateľky, keď ste pohotovo objednali jej obľúbené jedlo.

Hybridné aplikácie pre Android a iOS

Pri tvorbe hybridnej aplikácie využívame kombináciu overených webových technológií, ktoré následne prepájame s natívnou podporou zariadenia. To znamená, že aj pri hybridnej aplikácii dokážeme využívať vstavané funkcionality zariadenia ako fotoaparát, notifikácie, GPS a omnoho viac. Hybridná mobilná aplikácia je skvelým riešením pre projekty menšieho a stredného rozsahu.

Natívne aplikácie pre Android a iOS

Využite maximálny výkon zariadenia s mobilnou aplikáciou programovanou v natívnom jazyku operačného systému. To najlepšie riešenie – mobilná aplikácia, ktorá nepozná kompromisy. Poskytujeme komplexný vývoj iOS a Android aplikácií pre tablet, mobil či inteligentné hodinky.

Dizajn aplikácie

Intuitívne a pohodlné ovládanie samotnej aplikácie je azda najdôležitejší aspekt jej vývoja. Kvalitné a funkčné prevedenie užívateľského prostredia zaručí, že vaša aplikácia bude skutočne využívaná.

Push notifikácie

Najlepší marketingový nástroj súčasnosti. Pripomínajte sa svojim zákazníkom kedykoľvek aj keď práve nepoužívajú vašu aplikáciu.

Výhody mobilnej aplikácie

Okamžitý prístup k informáciám aj v offline režime
Nepretržité spojenie so zákazníkmi
Povedomie a imidž značky
Odlíšenie od konkurencie