Webové riešenia

Webové riešenia
Internet zarába veľa. Môže aj pre vás

Byť na webe je nevyhnutnosť. Ale keď už raz investujete do tvorby stránky, vieme, čo robiť, aby sa vám to mnohonásobne vrátilo.

Webové riešenia

Fajn, na to sme tu. Od roku 1999. Či už chcete prezentačný web, internetový obchod alebo rozsiahly projekt, ktorý si vyžaduje komplikovanú systémovú integráciu, stretnime sa. Do detailu nacítime váš biznis, prenesieme ho do online sveta a postaráme sa o jeho expanziu.

Jedinečnosť web stránky

Bude iná než všetky ostatné
Náš web design vychádza z vašej originálnej vízie, najnovších trendov a z dôležitosti prvého dojmu - nielen na monitore počítača, ale aj na displeji mobilného telefónu a v iných zariadeniach. Každá jedna stránka, ktorú vytvoríme, je unikát pripravený zarábať. Pozrite sa.

Funkčnosť web stránky

Bude perfektne fungovať
Štyri roky sme venovali vývoju našej vlastnej platformy GtCMS. Na jej základoch nemá tvorba web stránok, aplikácií či rozsiahlych internetových obchodov žiadne limity. Vďaka špičkovej kvalite GtCMS bude váš biznisweb spoľahlivý, môžete ho mať v rôznych jazykových mutáciách a rýchlosť jeho načítania výrazne prispeje k možnosti optimalizovať ho pre internetové vyhľadávače (SEO).

Bezpečnosť web stránok

Zabezpečenie webstránky máme stopercentne pod kontrolou
Pre rozšírené open source systémy u nás platí zákaz vstupu. Vďaka tomu je váš web chránený proti potenciálnemu napadnutiu. Nemusíte striehnuť na pravidelné aktualizácie, ani sa obávať nečakaného problému, ktorý by viedol k znefunkčneniu stránky, trhaniu vlasov a zúfalému zháňaniu programátora.

Obsah stránky

Texty, obrázky a videá doplníte bez problémov
Úprava obsahu webu v našom redakčnom systéme je taká jednoduchá, že 90 % klientov nepotrebuje žiadne zaškolenie. GtCMS sme naprogramovali tak, aby ste nemali šancu niečo pokaziť. Napriek tomu vám školenie ponúkame – individuálne aj skupinové - v mieste sídla vašej firmy.

SEO

Vašu web stránku či internetový obchod ukážeme správnym ľuďom
Väčšina návštevníkov príde na web, keď ich zaujme v internetovom prehliadači (napr. Google). Preto stránky tvoríme tak, aby mali vo výsledkoch vyhľadávania čo najlepšiu pozíciu. Naši experti na SEO a online marketing vám zároveň ukážu, ako získať relevantných návštevníkov.

Prepojenie so systémom

Web kedykoľvek rozšírime a prepojíme s ďalšími prvkami biznisu
Stránku prispôsobujeme progresu vášho podnikania. Podľa potreby ju doplníme modulmi alebo prepojíme s akoukoľvek ďalšou platformou. Systémové integrácie sme úspešne zvládli aj v rámci štátnych inštitúcií.

Technická podpora

K webstránke dostanete dlhoročnú technickú podporu. Nonstop
Aj pri dokonalých webových riešeniach je príjemné mať istotu stálej technickej podpory. My ju svojim klientom poskytujeme takmer dve desaťročia. Zároveň vám odporučíme najkvalitnejšie doménové a webhostingové služby na Slovensku.
Naši klienti