Webdizajn, tvorba web stránok | GaRT
sk | en


Tvorba web stránok

Nemáte radi škaredé, neprehľadné, nudné, zle nakódované web stránky, a preto ste tu. Máme pravdu?

Krása

Krása je obzvlášť subjektívny pojem, ale ak máte vyslovene ohavnú web stránku, asi sa nájde len málo ľudí, čo z nej budú paf. No a tá väčšina, čo z nej paf nebude, ju pravdepodobne opustí rýchlosťou svetla.

Čo z toho vyplýva?

Že škaredý a nudný web má pre Vás podobnú hodnotu
ako žiadny web.

Čo od nás dostanete?

Vkusný a zaujímavý webdizajn, ktorý je základom
dobrého prvého dojmu. Pozrite si naše práce.

Prehľadnosť

Pokúšali ste sa niekedy čítať Odysea od Jamesa Joycea? Ak áno, viete na čo narážame, ak nie, tu je krátke objasnenie. Rozpísať jeden deň na niekoľkých stovkách strán a sústrediť sa pri tom najmä na myšlienkové pochody viacerých postáv je prisilná káva pre väčšinu ľudí a mnohí z nich sa v labyrinte autorovej geniálnej mysle rýchlo stratia.

Čo z toho vyplýva?

Takých návštevníkov, čo sa budú pätnásť minúť snažiť na Vašej web stránke nájsť nejaký systém, aby z nej mohli päť minút páčiť informácie, kvôli ktorým prišli, asi veľa nebude.

Čo od nás dostanete?

Jednoduchú, prehľadnú štruktúru prispôsobenú účelu webu.
Vytvoríme Vám web stránku, ktorá bude prehľadná ako encyklopédia.

Pútavosť a zábava

To, čo práve čítate je výsledok copywritingu, teda písania textov pre reklamné účely. Keď sa však bavíme o textoch na web stránkach,
ide skôr o content writing (tvorenie obsahu), keďže nie všetky stránky sú zamerané na reklamu výrobkov či služieb.Tak či onak, pútavé texty neoddeliteľne patria k ohurujúcemu webdizajnu.

Čože? Niekto to robí profesionálne?

Nuž, áno. Nie je text ako text. Ak sa Vám pri prehliadaní web stránky zdá, že čítate útržok z nejakého staroslovienskeho slovníka alebo výplod robota a máte pocit, že sa už-už dostanete do REM fázy, niečo asi nebude v poriadku. Nie každý je prirodzený talent. Bohužiaľ.

Takže? O čom to vlastne je?

O tom, o čom je celá reklamná brandža. O snahe zaujať a predať. Copywriting a content writing sú veľké zbrane, ale treba ich vedieť používať. Aj web postavený na jednoduchom webdizajne, ktorý má primárne iba informovať, môže mať netradičné a pútavé texty.

Čo z toho vyplýva?

My sme sa rozhodli pre odľahčenejšiu formu s občasným závanom sarkazmu, pretože nám to pripadá vhodné v spojení s modernou marketingovou agentúrou. V prípade, povedzme, pohrebných služieb,
by sa takýto štýl zrejme s veľkým pochopením nestretol. Preto treba vedieť, kedy pridať viac korenia a kedy chute radšej nedráždiť.

Čo od nás dostanete?

Prvotriedne copywritingové služby - texty, ktoré budú pútavé ako dobrá detektívka. Texty, ktoré ľudí zaujmú a budú predávať Vaše produkty či služby. Pretože o tom to celé je.

Bolo to poučné mám otázočku Tvorte pre mňa!