Grafické štúdio

Grafické štúdio
Ste iní než všetci ostatní. Nech je to jasné na prvý pohľad

Na vytvorenie prvého dojmu máte len pár sekúnd, ktoré sa neopakujú. Preto nám záleží na vašej vizuálnej komunikácii. Grafický dizajn u nás majú v rukách ľudia, ktorí ním žijú roky, trendy majú v malíčku a namiesto dlhých rečí vám ukážu svoje práce.

Firemná identita

dizajn manuál, logo manuál, vizitky

Firma bez dobrého loga je ako Paríž bez Eiffelovky. Korporátny dizajn pre vás vytvoríme v súlade s vašou stratégiou, hodnotami a víziou a v ostrom kontraste ku konkurencii. Tak budete unikátni nielen na webe, ale aj offline. Mimochodom, corporate identity a dizajn manuál sme tvorili už aj pre konkurenčné agentúry.
Tlačoviny

letáky, brožúry, katalógy, etikety

Sú grafici, ktorí tlačoviny nikdy nerobili. To nie je náš prípad. Máme na to ľudí, ktorým nová generácia nevie konkurovať. Kým si s nami vyjasníte, či potrebujete leták alebo rozsiahly katalóg, dáme vám do ruky tie, ktoré sme doteraz vytvorili. Ohmatáte si, že možností, ktoré s nami máte, je veľa.
Webdesign

dizajn webových stránok a aplikácií, ilustrácie, infografika

Dokonale vás odlíšime, pretože vás najprv dokonale spoznáme. Naši grafici sa najradšej vyjadrujú v obrazoch a responzívne. To, čo nám poviete o svojom biznise, transformujú do vizuálnej podoby, ktorá vedie k výsledkom.
Potlač

Potlač tričiek a iných reklamných predmetov

Tričká s potlačou nevychádzajú z módy a perá – s potlačou či bez – sa stále niekam strácajú. S vizuálom Grafického štúdia by GART si ich však budete strážiť ako oko v hlave. Predmetov, na ktorých sa môže vynímať vaše h-logo, je obrovské množstvo. Príďte si vybrať.

Signmaking

Prvý dojem je dôležitý nielen na webe, ale aj všade inde. Označenie budovy vašej firmy, vitríny, svetelné reklamy, polep áut. To všetko zapisuje vašu značku do pamäti budúceho zákazníka. S dobrým h-logom natrvalo.
Naši klienti