Grafický dizajn tlačovín

Grafický dizajn

Akékoľvek kreatívne, či DTP práce od výmyslu sveta. Nemusíte chcieť firemnú identitu, pripravíme Vám firemné brožúry, katalógy či letáky v najmodernejšom šate. Rýchlo a moderne.

Mám záujem konzultácia zadarmo
Reklamné predmety

Reklamné predmety

Nezanedbávajte svojich klientov. Darujte im užitočný a krásny darček. Reklamné predmety Vám navrhneme, graficky spracujeme a samozrejme aj dodáme.

Mám záujem konzultácia zadarmo

Neviete sa rozhodnúť?
Kontaktujte nás a my vám pomôžeme.

O riešení situácie s vašim projektom a našej ponuke služieb budeme diskutovať v pohodlí nášho officu pri kávičke alebo prostredníctvom online meetingu.

Palec hore ikonka

Prečo si vybrať nás?

  • Máme viac ako 20 rokov skúseností
  • Využívame najmodernejšie technológie
  • Máte prehľad o všetkom počas celej doby realizácie
  • Profesionálny prístup a záruka najvyššej kvality
  • Technická podpora aj po dokončení projektu
  • Všetky služby pod jednou strechou

Naši spokojní zákazníci

Daikin

Spojili sme sa s Daikin - om s cieľom vylepšiť ich prezentáciu. Našou úlohou bolo tvoriť atraktívne grafické práce, reklamné predmety a makať na efektívnych social media výstupoch. Sledovali sme aj online imidž značky, aby bol na profesionálnej úrovni a sústredený na zákazníka. Výsledkom bol silný a jednotný výstup, ktorý pomohol Daikinu dosiahnuť svoje ciele a zlepšiť značku.

Daikin
Daikin
Daikin

Čerpaj teplo

Ako zosobniť v logu tepelné čerpadlá a názov projektu? Takto. Stačí sa len hrať.

Referencia Čerpaj teplo

Borges

Designovanie reklamných kampaní a propagačných materiálov pre svetovú jedničku vo výrobe olivových olejov bola pre našich grafikov práca s ktorou vstávali, zaspávali a aj sa im o nej snívalo. S veľkými značkami však rastieme aj my a preto je to pre nás nezabudnuteľná skúsenosť.

Referencia Borges

Facelift loga a firemná identita - Gemerské ovečky

Našim zadaním bolo spojiť myšlienkovo aj graficky tradičnosť gemerského kraja, krásu gemerských pastvín a modernu pri vytváraní identity pre domáce gastro projekty. Klient sa s tým nemaznal a chcel všetko, od redizajnu loga až po kompletnú vizuálnu identitu. Vznikla z toho takáto grafická maškrta a oválne brušká našich designerov vďaka veľmi veľa zjedeným korbáčikov a oštiepkov.

Modernizácia loga Gemerské Ovečky
Redizajn loga Gemerské Ovečky

BMW

User manuály k autám BMW nám dali zabrať ale takýto klient si zaslúži hýčkanie a opateru. Legendárne autá, legendárne zážitky.

Referencia BMW

SOS

Značku SOS sme zviditeľnovali tým najtradičnejším a najefektívnejším spôsobom - reklamnými kampaňami po obchodných domoch a regáloch. Povedomie o značke je dôležitý faktor, ktorý si silná značka nemôže dovoliť podceniť a silná agentúra nemôže dovoliť svojmu klientovi nepripomínať.

Referencia Arroz SOS

Fujifilm

Legenda vo fotografickom a filmovom priemysle a klient ktorý nás sprevádza vyše desaťročie. Okrem vytvárania printových reklám sme mali tú česť pre nich vyrábať aj pútavé produktové katalógy na štýlové fotoaparáty Fujifilm.

Referencia Fujifilm

HISCO

HISCO je príklad hlavne pre Vás. Chcete logo? Jednoducho nám napíšte, zhrňte svoje predstavy dvoma troma vetami a my ideme na to, bez zaváhania. Tak to bolo aj s týmto našim klientom.

Vytvorenie loga HISCO pre Trexima

O2 Business Services

Klient pri ktorom je najvhodnejším pomenovaním nášho vzťahu “šťastné manželstvo” a jednoznačne klient, ktorý má aj vďaka nám na zodpovednosti najlegendárnejšie vianočné žúrky pre svojich klientov, s dokonalou grafickou a vizuálnou projekciou.

Referencia O2

Neviete sa rozhodnúť?
Kontaktujte nás a my vám pomôžeme.

O riešení situácie s vašim projektom a našej ponuke služieb budeme diskutovať v pohodlí nášho officu pri kávičke alebo prostredníctvom online meetingu.