Online marketing

Online marketing
Upútajte tých, ktorí vám prinesú zisk.
Na webe sa to dá

Online marketing je investícia do ľudí, ktorých reálne zaujímate. Nájdeme ich, zblížime s vašou značkou a urobíme z nich verných zákazníkov. Všetko podložíme presnými číslami.

PPC – Google reklama

Google vie zobraziť vašu reklamu práve vtedy, keď niekto zadá do vyhľadávača to, čo propagujete. Zadarmo. PPC (pay per click) platíte len vtedy, keď užívateľ naozaj klikne na vašu reklamu. Vtip je v tom, aby sa reklama umiestnila na čo najlepšom mieste a aby si na ňu budúci zákazník klikol. Ten vtip rozprávame skvele.

Google Display Network

Pozornosť vášho potenciálneho zákazníka dokážeme upútať ešte skôr, než začne na webe cielene vyhľadávať to, čo ponúkate. Stačí, ak vašu reklamu v atraktívnom formáte umiestnime na stránky, ktoré s obľubou navštevuje vaša cieľová skupina.

Správa Facebook stránky

Neustále rozširovať počet relevantných fanúšikov, budovať s nimi hodnotné vzťahy a privádzať ich na váš web, kde urobia akciu, akú chcete. Facebook a ďalšie sociálne médiá majú perfektné nástroje na to, aby sme povedomie o vašej firme šírili s maximálnym efektom. Komunikáciu s fanúšikmi staviame na precíznej stratégii, ktorá vychádza z auditu a analýzy.

Reklama na Facebooku

Kým na vašom firemnom profile budujeme komunitu podporovateľov, v pozadí využívame všetky možnosti Facebooku pre vytváranie reklamy cielenej na presne definovaný okruh užívateľov. Ponúkame stále novší a lepší servis, lebo inovácie na sociálnych sieťach s nami našťastie vedia držať krok.

SEO

optimalizácia webovej stránky pre internetové prehliadače
Keď vás nenájde Google, nenájde vás nikto. Poznáme podmienky, podľa ktorých internetový prehliadač zoraďuje stránky vo výsledkoch vyhľadávania. Tak dostaneme váš web na najviditeľnejšie pozície. A vieme ho tam dlhodobo udržať, pretože vo všetkom by GART používame výlučne povolené techniky.

Influencer marketing

Keď úspešný youtuber používa vo videu váš produkt, má to cenu státisícov jeho followerov. Online influenceri majú jednoducho vplyv. A my máme na nich kontakt.
Naši klienti