Robíme marketing moderne a výkonne

Buďte horou, ktorá príde ku klientovi.

Správne a precízne nastaveným marketingom zvyšujeme predaje produktov a služieb našim klientom.

V dobe kedy ľudia pracujú často z domu a svoj pracovný čas žijú vo veľkej väčšine v online svete by ste sa nemali spoliehať na to, že klient sa k Vašim službám dopracuje sám. Ukážte sa mu sami od seba, nedajte konkurencií šancu.

Online marketing Chalets Mineralia
Facebook Instagram Google Youtube

Google

PPC či Google Ads reklamy. Google je prvý styk zákazníka s dopytom, buďte proaktívni a viditeľní.

Facebook

Reklamná samozrejmosť. Kampane nastavíme efektívne. Váš produkt bude viditeľný iba ľuďom, ktorým ho ukázať naozaj chceme. Sledujeme výkonnosť kampane, pravidelne ju vyhodnocujeme. Zaujímajú nás len a len výsledky. Žiadne kecy, jednoducho marketing založený na dátach.

Instagram

Lifestyle reklama, ktorá je ako realitný trh. Vždy na vzostupe.

Youtube

Za pár centov prehratie reklamného videa? Toto teraz umožňuje Youtube, video Vám môžeme aj natočiť a keď nie, dodajte nám ho, my sa už postaráme o viditeľnosť a výsledky.

Mám záujem konzultácia zadarmo
Optimalizácia pre vyhľadávače

Popredné miesto v Google vyhľadávaní

Dosiahnite prirodzený nárast návštevníkov vášho webu vďaka SEO on-page optimalizácii. S nami obsadíte najvyššie možné pozície vo výsledkoch Google vyhľadávania ako aj iných vyhľadávačoch. Staňte sa konečne viditeľným pre všetkých potenciálnych zákazníkov.

Mám záujem konzultácia zadarmo

Neviete sa rozhodnúť?
Kontaktujte nás a my vám pomôžeme.

O riešení situácie s vašim projektom a našej ponuke služieb budeme diskutovať v pohodlí nášho officu pri kávičke alebo prostredníctvom online meetingu.

Palec hore ikonka

Prečo si vybrať nás?

  • Máme viac ako 20 rokov skúseností
  • Využívame najmodernejšie technológie
  • Máte prehľad o všetkom počas celej doby realizácie
  • Profesionálny prístup a záruka najvyššej kvality
  • Technická podpora aj po dokončení projektu
  • Všetky služby pod jednou strechou

Naši spokojní zákazníci

Orion Tip

Jasná hviezda medzi stávkovými kanceláriami s tými najlepšími bonusmi. Performance, ktorý robí radosť nám aj klientovi. Silná značka, silné čísla.

Orion Tip

Čerpaj teplo

Milióny zobrazení, státisíce reachu na sociálnych sieťach, desaťtisíce pozretí videa. Tepelné čerpadlá sú jednoducho fenoménom a ľudia chcú vedieť viac.

Čerpaj teplo Čerpaj teplo

Chalets Mineralia

Máme radi klientov, ktorí vedia čo chcú. To je presne prípad klienta Chalets Minerália, luxusných apartmánov v Jasnej. Zvýšiť počet rezervácií priamo cez web, zvýšiť povedomie o značke cez sociálne siete a zvýšiť počet fanúšikov na stránke. Výsledky boli okamžité. Tak to dopadne, keď sa spojí kvalitný marketing a kvalitný produkt. Dokonalosť.

Facebook reklama pre Chalets Minerália Jasná

Gemerské Ovečky

Klient, ktorý nás sprevádza celým portfóliom služieb. Cieľ bol jasný, zvýšiť predaj na eshope prostredníctvom FB reklamy. Cieľ splnený, navyše jasne odmeratelný.

Online reklama Gemerské Ovečky

Koratex

Jeden z najznámejších predajcov kobercov, podláh a nábytku na Slovensku si nemôže dovoliť spať na sociálnych sieťach a pre to sa prostredníctvom nás rozhodol primárne zvyšovať povedomie o značke cez Facebook.

Online marketing Koratex

We-tec

Moderný bytový nábytok s modernými marketingovými nástrojmi. Keď si moderný obchod osvojí moderné marketingové nástroje, obchod oslavuje veľké víťazstvo. To sme prostredníctvom cielenej reklamy na Google efektívne prepojenú s portálom FAVI dokázali aj my a e-shop nášho klienta priam ožil.

Internetová reklama We-tec

Intersport

Facebook reklama Intersport

GfK

Facebook kampane GfK

Neviete sa rozhodnúť?
Kontaktujte nás a my vám pomôžeme.

O riešení situácie s vašim projektom a našej ponuke služieb budeme diskutovať v pohodlí nášho officu pri kávičke alebo prostredníctvom online meetingu.