CASE STUDY - Čerpaj teplo: Ako sme vytvorili strešný portál tepelným čerpadlám

13.2.2023
SEO tvorba webu online marketing video produkcia grafický dizajn
ZADANIE A CIEĽ

Chceme dať tepelným čerpadlám poriadny dom s poriadnou konštrukciou. Dom, do ktorého prídu ľudia nasať informácie o tepelných čerpadlách a naučiť sa o nich čo najviac. Na konci dňa príde vytúžená konverzia v podobe zákazníka, ktorého presvedčíme na tepelné čerpadlo a následne kontaktuje jedného z partnerov. Ako to nazveme?

Cieľ je jasný - vzdelávať verejnosť o tepelných čerpadlách, vrátane toho, čo sú, ako fungujú, rôzne dostupné typy, ako získať dotáciu a kde ich kúpiť.

Analýza
REALIZÁCIA

Ako najlepšie vystihúť tepelné čerpadlá?

Projekt začal vytvorením názvu “Čerpaj teplo” a následným rozvojom portálu ako základu projektu. Neoddeliteľnou súčasťou kampane je komunikačný a kreatívny koncept, ktorý určí smerovanie projektu a jeho komunikácie.

Analýza

Potom prišiel rad na portál. Portál, kde nájdeš všetko o tepelných čerpadlách. Ako to funguje? Aké typy existujú? Ako si vypočítam náklady? Ako získam dotáciu? Kde si viem tepelné čerpadlo kúpiť? Skrátka všetko.

Analýza

Na ďalšie vysvetlenie konceptu bolo vytvorené animované 2D video, ktoré jasne, hravo a zrozumiteľne ukazuje, ako fungujú tepelné čerpadlá. Video bolo zdielané na sociálnych sieťach spolu s ďalšími videami a príspevkami v jednotnom dizajne.

Analýza Analýza
VÝSLEDKY

Výsledky projektu boli pozitívne a prekonali očakávania. Animované 2D video bolo veľmi úspešné s viac ako 80 000 videniami, čo demonštrovalo záujem verejnosti o informácie o tepelných čerpadlách. K úspechu projektu prispela aj propagácia na sociálnych sieťach s veľkým počtom interakcií a výrazným nárastom nových a aktívnych používateľov na webovej stránke. Tieto výsledky poukazujú na vysoký záujem o tepelné čerpadlá a efektivitu portálu vo vzdelávaní verejnosti o tejto téme. Úspech projektu dokazuje dôležitosť poskytovania presných a dostupných informácií o tepelných čerpadlách verejnosti.

Analýza Analýza
Palec hore ikonka

Prečo si vybrať nás?

  • Máme viac ako 20 rokov skúseností
  • Využívame najmodernejšie technológie
  • Máte prehľad o všetkom počas celej doby realizácie
  • Profesionálny prístup a záruka najvyššej kvality
  • Technická podpora aj po dokončení projektu
  • Všetky služby pod jednou strechou

Naši spokojní zákazníci